SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA

Fotograf ślubny - Śląsk & Małopolska. Baśniowe sesje plenerowe. Fotografia z pasją. ​

Ceny ustalane indywidualnieCeny ustalane indywidualnie
Dojazd gratisDojazd gratis
Możliwość negocjacji cenMożliwość negocjacji cen
Płatność gotówkąPłatność gotówką
Płatność przelewemPłatność przelewem
Poprawki gratisPoprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniachRabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminuRezerwacja terminu
Album tradycyjnyAlbum tradycyjny
FotoksiążkaFotoksiążka
Galeria w internecieGaleria w internecie
LustrzankaLustrzanka
Sesja narzeczeńskaSesja narzeczeńska
Sesja plenerowaSesja plenerowa
Zdjęcia na pendriveZdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVDZdjęcia na płycie DVD

 

Reportaż ślubny, czyli Wasze wspomnienia. Pamięć o tym cudownym dniu, klatka po klatce. Ceremonia, Wasze emocje, zabawa, wzruszenia. Wszystko, co pomoże Wam zobaczyć ten dzień na nowo za rok, 5 lat i zawsze. Tutaj możecie obejrzeć zaledwie ułamek naszego portfolio!

Organizujemy również sesje plenerowe - na Śląsku, w Małopolsce, jak i w innych urokliwych częściach kraju. Plener ma to do siebie, że Was i Wasze emocje otacza świat pełen fotograficznych możliwości.  Świat, który dopełnia Waszą historię. Ukochane miejsca. Oświetla Was naturalne światło, co pomaga stworzyć niepowtarzalny klimat. Kiedy emocje po uroczystościach ślubnych opadną, warto uwiecznić te dni realizując sesję plenerową. Również gdy chcecie upamiętnić czas narzeczeństwa sesja plenerowa jest swietnym pomysłem. Nie dość, że to Wy wybieracie miejsce, to na dodatek nie obowiązują Was żadne konkretne terminy. W przypadku pleneru ślubnego, sesję można wykonać w dniu ślubu lub dzień, kilka dni, miesiąc po ślubie - Wy decydujecie. Miejsce wybierzcie takie, które coś dla Was znaczy. Może są to architektoniczne dzieła, a może rozległe łąki, górskie wzniesienie, plaża w Juracie. Wybór należy do Was!

O NAS:

Dariusz Michno - fotografia

Każdy kto zna Darka, opisze go jako spokojną, dobrą i pomocną osobę. Cichaczem pstryka zdjęcia. Kiedy już widzimy efekty, zastanawiamy się: wow, jak on to zrobił? Kiedy on stworzył te nietuzinkowe, przepiękne kadry? Jak on to robi, tego nikt nie wie. Nie próbujcie zrozumieć. Ma w sobie wielkie pokłady artystycznej weny i niebagatelnej pomysłowości. Jest dobrym obserwatorem. Śluby i wesela zna od podszewki. Często oprócz fotografowania, pomaga wszystko "ogarnąć". Wczuwa się i angażuje.

  
Małgorzata Gayer-Michno - obróbka

Nie potrafi usiedzieć w miejscu, ciągle w głowie tworzy nowe pomysły, kreuje nowe inicjatywy. Zajmuje się obróbką graficzną. Uwielbia pracować nad zdjęciami. Co się może równać z pracą nad obrazem, z kawą w dłoni i ciasteczkiem obok. Wzrusza się strasznie, obrabiając piękne ślubne kadry. Bardzo zależy jej na tym, żeby klienci otrzymali piękne fotografie i jakościowe wydruki.


Działamy głównie na terenie Śląska i Małopolski. Mamy dusze podróżników, więc zaproście nas również w inne rejony... Współpracujemy ze sobą jako odrębne podmioty. Dlatego klient zawiera dwie umowy, zyskując kontrolę zarówno nad stylem fotografii, jak też obróbki i wydruków.
 

 

 

  OPINIA O WYSTAWCY

5
  CENA

od1500 zł
  DANE KONTAKTOWE

Adres
32-660Chełmek
woj.małopolskie
Telefon
728-... 728955851
Strona internetowa
http://www.fotografikaart.com
  PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE

MASZ PYTANIE? SKONTAKTUJ SIĘ Z WYSTAWCĄ!
  CENNIK

Nad Waszymi fotografiami pracują dwie osoby: fotograf i grafik.

Macie więc pewność, że trafi do Was około 200 obrobionych graficznie fotografii, ułożonych w piękną całość. Oprócz tego, na Wasze życzenie otrzymacie również resztę zdjęć.

Nasze prace zawsze zapisujemy na ozdobnym pendrivie i przekazujemy Wam najpiękniejsze zdjęcia w formie drukowanej. Jest to niezależne od wybranego pakietu :)

 

 

 

  ZASIĘG

Dojazd gratis
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 70 km

Działamy głównie na terenie Śląska i Młapolski. W przypadku rerptażu ślubnego, dojazd na tych terenach jest bezpłatny. 

  LOKALIZACJA

Adres:32-660 Chełmek, Polna , małopolskie
  OPINIE

5
  Jakość usługi
  Profesjonalizm
  Elastyczność
  Cena
  Współpraca
  5
  5
  5
  5
  5
  Opinie nie posiadają zdjęć
 5  
Sesja ślubna przebiegła w bardzo luźnej atmosferze! Darek to bardzo miły i utalentowany facet. Pani Gosia dostarczyła fotografie na czas i są pięknie obrobione, nie za bardzo - tak w sam raz, kolory cudowne. Zaskoczyły nas dodatkowe wydruki zdjęć. Polecam z czystym sumieniem!
 Jeżyna, dodano2020-07-21

  OGŁOSZENIA W PROGRAMIE PARTNERSKIM Z TEJ BRANŻY

Ogłoszenie
2018-08-27
1200 zł cena od

Ryszard Litwiak Fotografia ślubna

śląskie,Piekary Śląskie

brak
Ogłoszenie
2018-06-14
1800 zł cena od

Fotografia RESZKAfoto.eu

pomorskie,Tuchomie

5.00
Ogłoszenie
2018-02-06
2500 zł cena od

Jacek Blaumann - Fotografia

śląskie,Tychy

brak