FAQ

Nie możesz znaleźć odpowiedzi

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i zapytaj o wszelkie wątpliwości

formularz kontaktowy

Ogłoszenia

Czy zamieszczanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne?

Tak, dodawanie jak i wyświetlanie ogłoszeń w portalu jest bezpłatne. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu do każdego ogłoszenia.

Co daje pozycjonowanie ogłoszenia?

Regularne pozycjonowanie ogłoszenia powoduje, że ogłoszenie zajmuje wyższą pozycję wśród wszystkich ogłoszeń z danej branży. Ilość kliknięć wyświetla się po przytrzymaniu kursora na ikonie kciuka w wpisie ogłoszeń z danej branży.

Kiedy moge kliknąć w pozycjonowanie ogłoszenia?

Pozycjonowanie ogłoszenia dostępne jest raz na kilka dni (w zależności od pakietu ogłoszenia), a o dostępności tej usługi świadczy kolorowa ikona podniesionego kciuka w Panelu Wystawcy ("Moje ogłoszenia", zakładka "Status i pozycjonowanie").

Czy naliczane są automatycznie jakiekolwiek opłaty związane z posiadaniem ogłoszenia?

Nie! Na naszym portalu w żaden sposób nie naliczają się automatycznie opłaty. Jeżeli kończy się jakikolwiek płatny okres dla ogłoszenia, gdy nie zdecydujemy się na wykup płatnego pakietu, nasze ogłoszenie zostanie przeniesione do całkowicie darmowego pakietu "Standard". Nie trzeba nigdzie klikać, cała operacja dzieje się automatycznie!

Pakiety

Co to są pakiety?

Pakiety są to dodatkowo płatne plany abonamentowe, zwiększające dostępne opcje dla ogłoszenia w panelu Wystawcy. Dzięki pakietom, możemy zamieścić o wiele więcej informacji w ogłoszeniu, dużo lepiej je wypromować i dotrzeć do znacznie większego grona klientów. Wszystkie szczegóły znajdują się na naszej stronie "Pakiety".

Co sie stanie po zakończeniu pakietu płatnego lub promocyjnego?

W momencie zakończenia pakietu płatnego, jeżeli nie zdecydujemy się na ponowny jego zakup, ogłoszenie w sposób automatyczny, zostanie przeniesione do bezpłatnego pakietu "Standard". Żadne opłaty nie są naliczane automatycznie.

Promowanie ogłoszeń

W jaki sposób mogę dodatkowo wypromować swoje usługi na portalu?

Poza podstawową formą promowania usług czyli dodania ogłoszenia, istnieje kilka innych możliwości, które mogą pozwolić na dalsze promowanie. Są to m.in.

Blog ślubny

Gdzie mogę znaleźć blog ślubny?

Blog ślubny znajduje się pod adresem www.takethisring.pl Można tam znaleźć wiele inspiracji związanych z weselem czy też ślubem. Staramy się prezentować najnowsze trendy, które panują w branży ślubno-weselnej.

Czy mogę zamieścić własny wpis na blogu?

Oczywiście istnieje taka możliwość, aby zamieścić własny wpis na blogu. Można tego dokonać w dwojaki sposób. Pierwsza z możliwości to wykupienie artykułu sponsorowanego. Wówczas artykuł można przygotować samemu lub też może on zostać opracowany przez nas. Drugą opcją, jest zakup płatnego pakietu "Prestige" do ogłoszenia, wówczas taki artykuł można opublikować za darmo w ramach zakupu tego pakietu.

Social Media

Jak moje ogłoszenie może znaleźć się na waszym Facebook’u?

Wybrane nowe ogłoszenia są prezentowane na naszym fanpage'u na facebooku, jest to dodatkowo bezpłatna forma reklamy. Jeśli chcesz, aby Twoje ogłoszenie znalazło się na naszej stronie, napisz do nas!

Dodałem ogłoszenie jakiś czas temu, czy można je zamieścić na naszym fanpage FB lub Instagram?

Oczywiście, że tak. Każde ogłoszenie, bez znaczenia na datę dodania możemy umieścić na nszych profilach społecznościowych. Taka forma reklamy jest płatna, a ze szczegółami można zpoznać się na naszej stronie, poświęconej reklamie w social media.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego