ZAPROSZENIA I PAPETERIA
branża
30-05-2018
data dodania
Opis ogłoszenia
Papierove - Oryginalne Zaproszenia Ślubne

Nazywamy się Ania i Mateusz. Jesteśmy kreatywnym duetem w życiu prywatnym i zawodowym. Wszystko, co wychodzi spod naszej ręki tworzymy z miłością i pasją. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach. Wszystkie nasze projekty są autorskie i osobiście dbamy o najmniejszy detal… Tworzymy całą papierową oprawę ślubu, a nawet więcej!

Znajdziecie u nas zaproszenia oraz zawiadomienia ślubne i papierowe dodatki ślubne tj. winietki, menu, plan sali. Z przyjemnością podejmujemy się projektów indywidualnych - wzorów tworzonych specjalnie dla Was, według Waszych wymarzonych wizji!

Ponadto tworzymy ślubne strony internetowe, które pozwolą Wam przekazać najważniejsze informacje dotyczące Waszego dnia w niebanalny sposób! Strona będzie utrzymana w kolorystyce Waszego zaproszenia i będzie uzupełniać informacje na nim zawarte.

Każdą Parę traktujemy indywidualnie, bo Ten dzień jest tylko jeden!

Papierove to pracownia graficzna. Cieszy nasz każdy projekt, to tak jak przeżywanie tych samych chwil po raz kolejny od początku. Drzemią w nas ogromne pokłady twórczości, które z przyjemnością przelewamy na papier. Projektujemy kreatywnie i unikatowo! Chętnie się Wami zaopiekujemy!

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
50-347  Wrocław    
woj. dolnośląskie
Social media
Social Media
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
      1.0
Liczba opinii - 1
 1.0
  Jakość usługi
 1.0
  Profesjonalizm
 1.0
  Elastyczność
 1.0
  Cena
 1.0
  Współpraca

 1.0  
Dramat i tragedia w jakiś 48 aktach (tyle maili trzeba było wymienić). Kontakt telefoniczny tych państwa przerasta całkowicie, chyba jeszcze nie doturlali się do XXI w. ale sądząc po czasie realizacji zaproszeń to ciężko się temu dziwić... Jedna z NAJGORSZYCH współprac podczas organizacji ślubu. MASAKRA. Umowę podpisaliśmy pod koniec listopada zaproszenia dostaliśmy na koniec kwietnia i to jeszcze klejone na ostatnią chwilę xD mi by było wstyd podpisać się pod taką fuszerą ale widać nie wszystkim przeszkadza byle jakość realizacji usługi. Koperty niespersonalizowane mimo poboru dodatkowej opłaty za tę właśnie usługę, karteczki rsvp na jednej stronie nadrukowane po polsku, na drugiej cyrylica - hybryda zaproszeń w dwóch różnych językach. Pobieraliśmy się w Positano i tłumaczyliśmy jak wołowi na granicy, że potrzebujemy wręczyć gościom zaproszenia dużo wcześniej by mogli się na ów wydarzenie przygotować zarówno pod względem finansowym jaki i urolopowym. Nawet w treści rsvp podaliśmy datę 1 MAJA (xD) to chyba nietrudno się domyślić, że na rozdanie 50 zaproszeń potrzebujemy więcej niż 2 dni (bo od ich otrzymania właśnie tyle mieliśmy by dostarczyć je przed datą terminu potwierdzenia) i albo trzeba nas uprzedzić, że realizacja się JESZCZE wydłuży i datę prośby potwierdzenia trzeba zmienić, albo się spiąć i wysłać je tak byśmy mieli więcej na to czasu. No cóż NIE POLECAM jeśli ktoś ma jakieś porąbane wymagania dostarczyć gościom zaproszenie jeszcze przed imprezą xD
   Diana    05-02-2023 r.
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
62
Całkowita liczba wyświetleń
od 30-05-2018
2184