FOTOBUDKA
branża
24-10-2023
data dodania
Opis ogłoszenia
Fotobudka Wrocław Fotland to szansa na uchwycenie pięknych chwil na najwyższej jakości zdjęciach w rozdzielczości 4K!
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Sprzedaż w internecie Sprzedaż w internecie
Galeria zdjęć w internecie Galeria zdjęć w internecie
Green screen Green screen
Księga gości Księga gości
Możliwość wyboru szablonu Możliwość wyboru szablonu
Możliwość wyboru tła Możliwość wyboru tła
Nagrywanie filmików Nagrywanie filmików
Nieograniczona ilość zdjęć Nieograniczona ilość zdjęć
Opieka asystenta Opieka asystenta
Personalizacja wydruków Personalizacja wydruków
Samoobsługa Samoobsługa
Selfie mirror Selfie mirror
Zabawne gadżety Zabawne gadżety
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive

Wynajem fotobudki Fotland pozwoli zintegrować gości, rozkręcić imprezę i upamiętnić momenty uśmiechu i zabwy na wyjątkowych zdjęciach.

Jako jedyni w Polsce spojrzeliśmy nieco szerzej na potencjał, który tkwi w fotobudce. Zdecydowaliśmy się na zmianę klasycznego projektu, który proponują firmy zajmujące się sprzedażą fotobudek. Wszystko po to, by nasz sprzęt uwzględniał postęp i wykorzystywał najnowszą technologią. Według autorskiego projektu umieściliśmy w naszej fotobudce i w fotolustrze najnowszy model Canona wraz z profesjonalnym obiektywem. Dzięki temu możemy zaoferować fotografie z fotobudki na najwyższym poziomie. Zapraszamy na naszą stroną, by przejrzeć galerię zdjęć: https://fotland.pl. Zapewniamy, że bez trudu dostrzeżesz różnicę. Pod względem jakości zdjęć jesteśmy najlepsi w Polsce!

Zdjęcia najwyższej jakości w połączeniu ze swobodą pozowania, robienia min i pakietem śmiesznych gadżetów to zdecydowanie przepis na dobrą imprezę, fantastyczne przyjęcie. Fotobudka jest też okazją do integracji i rozmów. Najczęściej w trakcie wydarzenia do fotobudki ustawiają się kolejki chętnych. W tym czasie toczą się luźne rozmowy, ludzie żartują, poznają się nawzajem, przełamują lody. Czują się świetnie, bo mogą w swoim gronie testować możliwości fotobudki.

Wyświetlany na ekranie fotobudki i fotolustra podgląd sprawia, że goście widzą jak prezentują się przed obiektywem, dzięki czemu są bardziej zadowoleni z tego jak wychodzą na zdjęciach. W tym względzie pomaga również opcja automatycznego retuszu. Wszystko to sprawia, że goście zachwycają się swoimi zdjęciami i chętniej się nimi dzielą, udostępniając w mediach społecznościowych lub wklejając do księgi gości. Zdjęcia wychodzą przepięknie i stanowią pamiątkę na lata. Często słyszymy, że ze względu na osobliwy charakter, dozę szaleństwa i luzu, jak również najwyższą jakość ludzie chętnie wracają do zdjęć fotobudki, tworząc księgi, albumy, oprawiając je w ramki. Organizatorom imprezy udostępniamy prywatną galerię online, w której umieszczone są wszystkie zdjęcia z imprezy.

Nasza fotobudka Wrocław Fotland sprawdzi się jako atrakcja na wesele, dzień dziecka, imprezę firmową, 18 urodziny, do przedszkola, na andrzejki, jak również na wieczory panieńskie, eventy czy studniówki. Jeśli więc zależy Ci na pozytywnej atmosferze, świetnej zabawie i pięknych zdjęciach zaproś nas na swoją imprezę - wywołamy i uchwycimy najwspanialsze uśmiechy! :)

Obszar działania naszej fotobudki i fotolustra to Wrocław, cały Dolny Śląsk, Leszno, Opole, Ostrów Wielkopolski.

Warto zauważyć, że wynajem fotobudki to niewielki koszt, a korzyści jest bardzo wiele. W pakiecie wynajmu zyskujesz bowiem animatora, dodatki, tła, gadżety, możliwości personalizacji wydruków, fotobudki w tym propozycje ciekawej reklamy, brandingu dla firm. Poznaj ceny fotobudki i fotolustra na: https://fotland.pl/. Wybierz idealny pakiet dla siebie!

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
663-... 663-087-651
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
50-227  Wrocław
ul. Kleczkowska  24  
woj. dolnośląskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
61
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-10-2023
507