Ogłoszenia w branży ślubnej

Dołącz do grona Wystawców!

Daj się poznać - zaprezentuj swoje produkty i usługi w spisie branżowym! Wystarczy, że się zarejestrujesz i dodasz nowe ogłoszenie. Jako Wystawca masz także możliwość zareklamowania swojej firmy w formie artykułu sponsorowanego na naszym blogu lub filmu wizerunkowego, który dla Ciebie przygotujemy. Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwości!


Co nas wyróżnia?

Darmowe pozycjonowanie ogłoszenia, czyli regularne klikanie w ikonę kciuka i przesuwanie swojego ogłoszenia w spisie branżowym.


Przetestuj nas

To nic nie kosztuje! Dodawanie i wyświetlanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. Jako portal stawiamy na przyjazną oprawę graficzną, łatwą obsługę panelu administracyjnego, a przede wszystkim na partnerskie podejście do Wystawcy, czyli jasne zasady i brak ukrytych kosztów.


Zarejestruj się już teraz!

Każdy wystawca po dokonaniu rejestracji i aktywacji swojego konta otrzymuje nieograniczony dostęp do swojego Panelu Wystawcy. Wystarczy ze strony głównej portalu przejść do zakładki Logowanie. Panel Wystawcy jest to miejsce, w którym można dodawać, edytować i pozycjonować ogłoszenia, a także wybierać pakiety i dodatkową reklamę.

Rozwiń swój biznes w branży ślubnej

To nic nie kosztuje! Dodawanie i wyświetlanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne!

Zarejestruj się już teraz!

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skorzystaj z formularza kontaktowego