SALE WESELNE
branża
24-04-2024
data dodania
Opis ogłoszenia
4 Pory Roku Restauracja i Nocleg, Bąkowo to klimatyczna sala weselna położona w malowniczej kotlinie, nieopodal Jeziora Straszyńskiego. Ten uroczy zakątek, który znajduje się wschodnim krańcu Pojezierza Kaszubskiego, stanowi niewątpliwą atrakcję dla miłośników dzikiej przyrody i poszukiwaczy pięknyc

4 Pory Roku Restauracja i Nocleg, Bąkowo to klimatyczna sala weselna położona w malowniczej kotlinie, nieopodal Jeziora Straszyńskiego. Ten uroczy zakątek, który znajduje się wschodnim krańcu Pojezierza Kaszubskiego, stanowi niewątpliwą atrakcję dla miłośników dzikiej przyrody i poszukiwaczy pięknych plenerów ślubnych. Wielkim atutem jest jego umiejscowienie, które gwarantuje łatwy dojazd z pobliskiego Trójmiasta.


Ten piękny kompleks weselny jest wręcz stworzony do tego, by zorganizować w nim wesele marzeń. Bujna roślinność będzie pięknym tłem dla romantycznych uroczystości w stylu rustic glam czy boho a doskonała infrastruktura umożliwi organizację nowoczesnego wesela, w którym wszystkie elementy będą dopięte na ostatni guzik. Sala weselna, którą przygotował dla Was Hotel 4 Pory Roku, jest przestronna i klimatyzowana idealna do kameralnych uroczystości i większych bankietów. W pięknym, zielonym ogrodzie może odbyć Wasz ślub, a także urokliwa plenerowa sesja ślubna.


Menu weselne to niepowtarzalne połączenie najlepszych elementów kuchni polskiej z kuchnią fusion. Jeśli lubicie niebanalne smaki, serwowane przez najlepszych szefów kuchni, koniecznie skosztujcie tutejszych przysmaków. Menu oczywiście ustalacie indywidualnie. Jeśli macie specjalne życzenia, bądź chcecie w Waszym jadłospisie uwzględnić opcje wege i vegan, nie ma najmniejszego problemu. Tutejsi kucharze, przygotują dla Was również smaczne i zdrowe potrawy bez użycia laktozy czy glutenu.


Lokalizacja

Hotel 4 Pory Roku w Bąkowie k. Straszyna to klimatyczna sala weselna położona w malowniczej kotlinie, nieopodal Jeziora Straszyńskiego. Ten uroczy zakątek, który znajduje się wschodnim krańcu Pojezierza Kaszubskiego, stanowi niewątpliwą atrakcję dla miłośników dzikiej przyrody i poszukiwaczy pięknych plenerów ślubnych. Wielkim atutem jest łatwy dojazd z pobliskiego Trójmiasta.


Organizujemy:

- wesela

- zaślubiny w plenerze

- chrzciny

- komunie

- stypy

- urodziny

- jubileusze

- imprezy firmowe

- konferencje

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
731-... 731-037-978
Adres
Adres
83-050  Bąkowo
ul. Zaciszna  5  
woj. pomorskie
  83-050 Bąkowo, Zaciszna 5, pomorskie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
196
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-04-2024
212