INNE
branża
04-03-2021
data dodania
PRESTIGE
wyróżnione
Opis ogłoszenia
Bezpłatny internetowy kurs przedmałżeński

Fundacja rodzinna już od 2014 roku prowadzi bezpłatny internetowy kurs przedmałżeński, który jest przygotowaniem bezpośrednim do zawarcia sakramentu małżeństwa.

Nauki przedmałżeńskie w formie on line mogą okazać się dużym ułatwieniem ze względu na obecną sytuację w kraju (COVID 19). Będą również pomocne dla osób, które nie mają możliwości odbycia kursu w formie tradycyjnej ze względu na pracę lub inne okoliczności. Nasz kurs polecany jest również przez niektóre parafie w Polsce i za granicą. Decyzja o akceptacji zaświadczenia z kursu internetowego zawsze należy do indywidualnej decyzji księdza Proboszcza. 

Kurs został stworzony przez księży i doradców życia rodzinnego posiadających misję kanoniczną. Koordynacją kursu zajmuje się Fundacja Rodzinna. Materiał podzielony jest na 13 katechez, a każda z nich zakończona jest egzaminem. 

Wszyscy uczestnicy kursu otrzymują zaświadczenie potwierdzające zapoznanie się z tematami omawianymi podczas katechez przedmałżeńskich i spotkań w poradni życia rodzinnego. 

 

Adres strony: www.nauki.pl

 

Dane kontaktowe:

tel. 662-364-711
e-mail: sekretariat@nauki.pl

Cennik

Kurs jest całkowicie bezpłatny. 

Pytania i odpowiedzi

Ile trwa kurs?

Kurs składa się z 13 katechez, a na każdą z nich należy poświęcić 30 minut. Kurs można rozpocząć i realizować w dowolnym momencie.

Ile kosztuje kurs?

Kurs jest całkowicie bezpłatny. Platforma utrzymywana jest z darowizn wpłacanych przez kursantów na rzecz Fundacji Rodzinnej.

Czy po ukończeniu kursu otrzymamy zaświadczenie?

Tak, zaświadczenie generowane jest automatycznie w formacie PDF. Po ukończeniu wszystkich katechez u góry ekranu pojawi się niebieski przycisk “Pobierz zaświadczenie”. Po ukończeniu kursu należy skontaktować się z nami mailowo lub za pośrednictwem Massengera z prośbą o przesłanie oryginału zaświadczenia. Zaświadczenie wydawane jest bezterminowo.

Czy zaświadczenie jest honorowane przez księży?

Każdy uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie, na którym widnieje informacja o czasie spędzonym w danej jednostce oraz wyniki testów. Program kursu oraz wszystkie treści zostały przygotowane przez księży i doradców życia rodzinnego posiadających misję kanoniczną – program kursu dostępny jest na stronie https://nauki.pl/program-kursu/. Decyzja o akceptacji zaświadczenia należy jednak do indywidualnej decyzji księdza. Warto więc przed rozpoczęciem kursu skonsultować z Proboszczem Parafii, w której zamierzają Państwo wziąć ślub czy zaakceptuje on zaświadczenie z kursu internetowego.
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
575-... 575-425-883
Strona internetowa
Strona internetowa
Social media
Social Media
Dodatkowe informacje o regionach działania

KURS DOSTĘPNY ON-LINE W DOWOLNYM MIEJSCU I CZASIE

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
92
Całkowita liczba wyświetleń
od 04-03-2021
2724