FOTOGRAFIA
branża
13-07-2016
data dodania
PROGRAM PARTNERSKI
współpraca
Opis ogłoszenia
Niezwykła fotografia ślubna www.pieknewspomnienia.pl
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Album tradycyjny Album tradycyjny
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Lustrzanka Lustrzanka
Obraz na płótnie Obraz na płótnie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Zdjęcia na płycie DVD Zdjęcia na płycie DVD

Witam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie moimi fotografiami :)

Fotografią zajmuję się od najmłodszych lat i z roku na rok odkrywam nowe spojrzenia i nowe możliwości. Sukcesywnie się doszkalam, aby iść z duchem czasu. Kiedy fotografuję staram się być dyskretny, ale i szybki w działaniu, aby żaden ciekawy moment nie został przeoczony. Przez 6 lat pracowałem jako fotoreporter i nauczyłem się przewidywać różne zwroty akcji. Moje bogate portfolio świadczy o dużym doświadczeniu.

Oferuję Wam pełny fotoreportaż z uroczystości zaślubin oraz z zabawy weselnej. Proponuję zacząć tę foto-opowieść od samych przygotowań do ślubu, poprzez wzruszające chwile zaślubin, szaloną zabawę weselną, a zakończyć klimatyczną sesją plenerową. Możemy wykonać ją na plaży, na wydmach, w lesie, w górach... gdzie tylko chcecie. Wspólnie ustalimy przebieg sesji, nadamy jej oryginalny charakter i przyprawimy Waszą Miłością i szaloną spontanicznością. ;) Nie robię ograniczeń w ilości zdjęć. Dostaniecie pełny fotoreportaż z obrobionych zdjęć na płycie DVD, a wybrane ujęcia zostaną oprawione w album lub fotoksięgę.

Chętnie dopasuję ofertę do Waszych oczekiwań. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio przy dobrej kawie oraz do zapoznania się z moją ofertą.
W razie pytań jestem do dyspozycji. :)

Tomek Siebert
FOTOREPORTER
www.pieknewspomnienia.pl
tel. 609 561 696

Cennik

Przykładowe pakiety ślubne przedstawione są na mojej stronie www.pieknewspomnienia.pl Ceny zazwyczaj ustalane są indywidualnie i zależą od kilku zmiennych parametrów (zakresu usługi, ilosci zdjęć, terminu, rodzaju albumu lub fotoksiążki, usług dodatkowych). Zapraszam do kontaktu elektronicznego lub spotkania, na któym zaprezentuję Wam swoje portfolio, przybliżę ofertę i dostosuję ją do Waszych oczekiwań.

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
609-... 609-561-696
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
76-200  Słupsk    
woj. pomorskie
Social media
Social Media
  76-200 Słupsk, Szafranka , pomorskie
Dodatkowe informacje o regionach działania

Cała Polska, a w szczególności województwa pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, małopolskie. Słupsk, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Lębork, Łeba, Ustka, Koszalin, Kołobrzeg, Kościerzyna, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Elbląg, Szczecin, Kraków, Zakopane... dojadę wszędzie.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
      5.0
Liczba opinii - 2
 5.0
  Jakość usługi
 5.0
  Profesjonalizm
 5.0
  Elastyczność
 5.0
  Cena
 5.0
  Współpraca
Usługi, z których skorzystali opiniodawcy

 5.0  
Piękne wspomnienia to jakby nic nie powiedzieć! Tomek zatrzymał najpiękniejszy dzień naszego życia w kadrze i to jakim! Profesjonalista w każdym calu, świetnie przełamuje bariery jakie mieliśmy na początku sesji przed obiektywem jego aparatu, ogromny plus za to, że dopasowuje miejsce sesji do warunków pogodowych, słucha klientów i niczego nie narzuca, mimo wszystko warto mu zaufać, a odwdzięczy się nieziemskimi zdjęciami. To człowiek który widzi więcej! No i dodatkowo jeszcze zdjęcia z drona, coś co naprawdę zmienia spojrzenie na zdjęcia to są małe dzieła sztuki! Bardzo ale to bardzo dziękujemy Ci Tomku i na pewno do zobaczenia! :)
   Kasia i Wojtek    03-12-2023 r.
Świadczone usługi: Fotoksiążka, Prezentacja multimedialna, Galeria w internecie, Sesja narzeczeńska, Sesja plenerowa, Lustrzanka, Zdjęcia na płycie DVD, Zdjęcia na pendrive, Zdjęcia dronem, Dojazd gratis, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Płatność kartą, Płatność przelewem, Sprzedaż w internecie, Rezerwacja terminu, Rabaty przy dużych zamówieniach, 

 5.0  
Bardzo, ale to bardzo polecamy wszystkim, którzy poszukują dobrego fotografa. Mieliśmy okazję współpracować z Tomaszem na naszym ślubie, weselu, a później na sesji plenerowej. Lepszej pamiątki nie mogliśmy się spodziewać. Współpraca przebiegała na wysokim poziomie. Nasze oczekiwania zostały w 100% spełnione. Zdjęcia sprawiły, że poraz kolejny mogliśmy powrócić wspomnieniami do jednego z najpiękniejszych dni naszego życia. Tomasz Siebert to profesjonalista z ogromnym talentem do fotografowania. Jeszcze raz polecamy wszystkim!!!
   Iza i Konrad    13-06-2021 r.
Świadczone usługi: Fotoksiążka, Prezentacja multimedialna, Galeria w internecie, Sesja plenerowa, Zdjęcia na płycie DVD, Zdjęcia na pendrive, 
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
79
Całkowita liczba wyświetleń
od 13-07-2016
4357
Ogłoszenia w programie partnerskim z branży fotografia
Przykładowe ogłoszenia, które dołączyły do programu partnerskiego
Ogłoszenie
2023-04-28
2700 zł cena od
Ogłoszenie
2019-04-18
1800 zł cena od

Joanna Malewska Fotografia

śląskie, Bytom

brak
Ogłoszenie
2017-12-13
2500 zł cena od

Fotografia ślubna pstrykawka.pl

śląskie, Dąbrowa Górnicza

5.0