SALE WESELNE
branża
16-05-2023
data dodania
Opis ogłoszenia
Pałac w Jabłonnie

XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy położony w Jabłonnie koło Warszawy czeka, aby Cię ugościć i zachwycić. Ta historyczna rezydencja biskupa Michała Poniatowskiego, w której często bywał ostatni król Polski Stanisław August Poniatowski, dziś chętnie jest odwiedzana przez mieszkańców Mazowsza. Tu regularnie odbywają się dostępne dla każdego ciekawe wydarzenia kulturalne i naukowe. To także cenione miejsce, w którym organizujemy na światowym poziomie konferencje, sympozja czy cykliczne szkolenia i warsztaty. Nasi klienci mają do dyspozycji unikatowe sale konferencyjne, stylowe pokoje noclegowe oraz całodziennie wyżywienie przygotowane w Pałacowej Restauracji.

Unikalna w skali światowej klasycystyczna architektura, eleganckie i wytworne pałacowe wnętrza, romantyczne tarasy i alejki w pałacowym parku znakomicie podkreślą podniosłość każdego organizowanego wydarzenia. Śluby, wesela, chrzciny, komunie i liczne jubileusze sprawiają, że nasi goście wracają do Pałacu, do atmosfery tamtych uroczystości z okazji kolejnych ważnych dla nich życiowych momentów. Każdą uroczystość organizujemy z dbałością o nawet najmniejszy detal, starając się zapewnić wiele wyjątkowych wrażeń estetycznych i kulinarnych. Po tak starannie dopracowanych w każdym szczególe eventach zostają tylko niezapomniane i piękne wspomnienia, które chciałoby się powtórzyć przy najbliższej sposobności.

Uroczystość ślubu oraz przyjęcie weselne w Pałacu w Jabłonnie – zapraszamy! Niezwykłe wnętrza, urzekające swoim pięknem czekają na Was a my dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa wyjątkowy. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości macie pewność, że zyskujecie elegancką oprawę, profesjonalną obsługę i niepowtarzalną atmosferę.

Unikatowe pałacowe wnętrza, specjalnie na ten dzień dodatkowo udekorowane, doskonała oprawa muzyczna, wyśmienite dania i gościnność pracowników Pałacu uczynią ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym dla Was i Waszych gości.

Reprezentacyjna Sala Balowa urzeka swoim charakterem – w niej odbywa się uroczystość ślubna i poczęstunek z lampką szampana. Jak sama nazwa wskazuje, to w niej organizowana jest zabawa taneczna do białego rana. W pałacowych bocznych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy udekorowane stoły i serwujemy smaczne potrawy dla nowożeńców i gości.

Na Państwa życzenie przyjęcie weselne może być również zorganizowane w unikatowych podziemiach Pałacowej Restauracji, która ozdobiona jest oryginalnymi XVIII-wiecznymi freskami. Sala gości jednorazowo 120 osób.

Polecamy również organizację przyjęcia weselnego w plenerze lub na zewnętrznym tarasie wokół marmurowej fontanny z widokiem na park.

Spacery po rozległym i ogrodzonym parku zapewnią chwilę wytchnienia od hucznej zabawy.

Do Państwa dyspozycji jest 46 miejsc w pokojach gościnnych w naszym pałacowym hotelu. Goście mogą odpocząć w stylowo urządzonych apartamentach oraz pokojach jedno- i dwuosobowych.

 

 

Cennik

Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się z ofertą!

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
507-... 507-104-572
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
05-110  Jabłonna
ul. Modlińska  105  
woj. mazowieckie
Social media
Social Media
  05-110 Jabłonna, Modlińska 105, mazowieckie
Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
65
Całkowita liczba wyświetleń
od 16-05-2023
505