FOTOGRAFIA
branża
24-03-2023
data dodania
Opis ogłoszenia
Najlepsze fotoreportaże ślubne. Fotograf wielokrotnie wyróżniany w międzynarodowych konkursach na najciekawsze fotografie ślubne. Należę do Międzynarodowego Stowarzyszenie Fotoreporterów Ślubnych. Zajrzyjcie i zapytajcie o Wasz termin.
Fotoksiążka Fotoksiążka
Galeria w internecie Galeria w internecie
Sesja narzeczeńska Sesja narzeczeńska
Sesja plenerowa Sesja plenerowa
Zdjęcia dronem Zdjęcia dronem
Zdjęcia na pendrive Zdjęcia na pendrive
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Poprawki gratis Poprawki gratis
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Studio Studio

FOTOGRAF ŚLUBNY TO ZAWÓD, KTÓRY OFIARUJE POTĘŻNĄ DAWKĘ POZYTYWNEJ ENERGII. MÓWI SIĘ , ŻE „SZCZĘŚCIE SIĘ UDZIELA ” WŁAŚNIE TO CZUJĘ FOTOGRAFUJĄC ŚLUBY. MÓJ STYL TO REPORTAŻ ŚLUBNY. WSZYSTKIE NAJCIEKAWSZE MOMENTY, KTÓRE SIĘ NIE POWTÓRZĄ . ZAPISUJĘ DLA WAS ULOTNE CHWILE, KTÓRYCH JESTEM ŚWIADKIEM TOWARZYSZĄC WAM W TYM WAŻNYM DNIU. RAZEM STWORZYMY DLA WAS NAJPIĘKNIEJSZĄ PAMIĄTKĘ, DO KTÓREJ BĘDZIECIE Z SENTYMENTEM WRACAĆ ABY POCZUĆ ATMOSFERĘ, KTÓRA TOWARZYSZYŁA WAM TEGO DNIA.
W MOIM PORTFOLIO ZNAJDZIECIE HISTORIE PAR, KTÓRE ZDECYDOWAŁY SIĘ WYBÓR MNIE JAKO ICH FOTOGRAFA ŚLUBNEGO. OBDARZYŁY MNIE ZAUFANIEM POWIERZAJĄC DOKUMENTOWANIE JEDNEGO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MOMENTÓW W ICH ŻYCIU. JEŚLI TAKIE FOTOGRAFIE DO WAS PRZEMAWIAJĄ, CHĘTNIE OPOWIEM WAM O MOJEJ PRACY.

Cennik

OPRAWA FOTOGRAFICZNA WASZEJ UROCZYSTOŚCI TO NIE TYLKO PIĘKNE ZDJĘCIA. TO RÓWNIEŻ POMOC, RZETELNOŚĆ I ZAUFANIE JAKIM CHCECIE OBDARZYĆ WASZEGO FOTOGRAFA ŚLUBNEGO. TĘ UROCZYSTOŚĆ PRZYGOTOWUJECIE OD MIESIĘCY. FOTOGRAF MUSI SPRAWIĆ, ABY FOTOGRAFIE ODZWIERCIEDLAŁY ATMOSFERĘ TEGO DNIA. DETALE, NAD KTÓRYMI TYLE CZASU PRACOWALIŚCIE. STROJE , KTÓRE SOBIE WYBRALIŚCIE. PIĘKNIE WYGLĄDAJĄCA MŁODA PARA I UŚMIECHNIĘCI , BAWIĄCY SIĘ GOŚCIE. ABY UWIECZNIĆ TO WSZYSTKO POTRZEBA DOŚWIADCZENIA, KREATYWNOŚCI, DYSKRECJI I ODPOWIEDNIEGO PODEJŚCIA DO SWOJEJ PRACY. OFERUJĘ PAŃSTWU OPRAWĘ FOTOGRAFICZNĄ WASZEJ UROCZYSTOŚCI UWZGLĘDNIAJĄCĄ POWYŻSZE WARUNKI. ZAPEWNIAM POTRZEBNE WSPARCIE ORAZ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I DOBRY HUMOR PODCZAS NASZEJ WSPÓŁPRACY. NALEŻĘ DO PRESTIŻOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA FOTOREPORTERÓW ŚLUBNYCH WPJA SKUPIAJĄCEGO NAJLEPSZYCH FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH.
OPRAWA FOTOGRAFICZNA UROCZYSTOŚCI ŚLUBNYCH TO DUŻE WYZWANIE. DLATEGO WYBÓR FOTOGRAFA JEST JEDNĄ Z NAJWAŻNIEJSZYCH DECYZJI PODCZAS PRZYGOTOWYWANIA TEJ WSPANIAŁEJ UROCZYSTOŚCI. WARTO WIĘC POWIERZYĆ TO ZADANIE PROFESJONALIŚCIE.

Pytania i odpowiedzi

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Z reguły jest to 12 godzin w dniu ceremonii + sesje plenerowe + selekcja+obróbka, spotkania etc.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jest przejrzysta, konkretna i konkurencyjna do firm na podobnym poziomie.

Jak długo pracuję w branży ślubnej?

Fotografią ślubną zajmuję się od 2013 roku, kiedy to poproszono mnie o wykonanie pierwszego reportażu ślubnego.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Profesjonalny sprzęt pozwala mi na bezpieczną, bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Jak ubieram się na wesele?

Oczywiście koszulki i jeansy odpadają. Szanuję moich klientów oraz ich gości. W dniu ceremonii jest to stonowany nie rzucający się w oczy styl casual.
Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
500-... 500-788-876
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
91-358  Łódź
ul. Brukowa    
woj. łódzkie
Social media
Social Media
  91-358 Lodz, Brukowa , łódzkie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 150 km   Darmowy dojazd
Dodatkowe informacje o regionach działania

Dojazd w woj.łódzkim wliczony jest w cenę pakietu. W przypadku sesji plenerowych koszty dojazdu ustalamy indywidualnie w zależności od odległości. W standardowym przypadku obliczamy koszty paliwa plus opłaty za autostrady i ewentualny nocleg jeśli jest to powyżej 300km.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
      5.0
Liczba opinii - 4
Średnia cena - 2950 zł
 5.0
  Jakość usługi
 5.0
  Profesjonalizm
 5.0
  Elastyczność
 5.0
  Cena
 5.0
  Współpraca
Usługi, z których skorzystali opiniodawcy

 5.0  
Serdecznie polecam! Współpraca na najwyższym poziomie. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pana Piotra zdjęcia ze ślubu, przyjęcia weselnego, jak i sesji plenerowej wyszły piękne. Innymi słowy 10/10:)
   Anna i Maciej    25-03-2023 r.
Świadczone usługi: Fotoksiążka, Prezentacja multimedialna, Galeria w internecie, Sesja narzeczeńska, Sesja plenerowa, Zdjęcia na pendrive, Zdjęcia dronem, Dojazd gratis, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Jesteśmy zachwyceni! Pełen profesjonalizm, pogoda ducha, umiejętność zrobienia czegoś z niczego (słabi modele wyglądają super w obiektywie Piotra), świetny kontakt, umiejętność pomocy, gdy słabo Pannie Młodej :D, kreatywność, wysoka kultura osobista !!!!!!!! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego Fotografa na ten dzień! Piotrze, dziękujemy z całego serducha!
   Martyna i Michał    24-03-2023 r.
Świadczone usługi: Fotoksiążka, Prezentacja multimedialna, Galeria w internecie, Sesja narzeczeńska, Sesja plenerowa, Zdjęcia na pendrive, Zdjęcia dronem, Dojazd gratis, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Piotrek to profesjonalista, który realizuje wszystkie oczekiwania. Nie tylko otrzymaliśmy wspaniałe zdjęcia, ale także z bardzo szybkim terminem realizacji. Wszystko na najwyższym poziomie - zarówno kwestie kontaktu z klientem przed ślubem jak i sam efekt końcowy, czy też praca bezpośrednio w dniu wesela lub sesji ślubnej :D Elastyczne podejście i zaangażowanie A to wszystko w miłej atmosferze. Spotkaliśmy się 2 razy przed naszym ślubem, na weselu kuzynki następnie już przy podpisaniu umowy :) Polecamy z całego serca i dziękujemy, że byłeś z nami w tym ważnym dniu! :) Piotr Maksa
   Oskar    24-03-2023 r.
Świadczone usługi: Fotoksiążka, Prezentacja multimedialna, Galeria w internecie, Sesja narzeczeńska, Sesja plenerowa, Zdjęcia na pendrive, Zdjęcia dronem, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Nad wyborem fotografa nie musieliśmy się długo zastanawiać, Piotra znaliśmy już z z kilku innych imprez i wiedzieliśmy, że zdjęcia będą świetne. Oczywiście nie zawiedliśmy się. Sesja narzeczeńska z pomysłem. Fajne, nieoczywiste ujęcia. A reportaż ślubny po prostu mega!!!! Zarówno my jak i goście zachwyceni. Rewelacyjne, dynamiczne i pomysłowe zdjęcia. Oglądaliśmy z zapartym tchem i każde kolejne zdjęcie nas zaskakiwało.No i sesja plenerowa.....wspaniale się bawiliśmy i znalazło to odzwierciedlenie w fotkach. Piotr dziękujemy. Świetna robota!!!
   Agnieszka i Piotr    24-03-2023 r.
Świadczone usługi: Fotoksiążka, Prezentacja multimedialna, Galeria w internecie, Sesja narzeczeńska, Sesja plenerowa, Zdjęcia na pendrive, Zdjęcia dronem, Dojazd gratis, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, 
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
83
Całkowita liczba wyświetleń
od 24-03-2023
813