DJ
branża
07-08-2018
data dodania
PRESTIGE
wyróżnione
Opis ogłoszenia
Profesjonalizm = Kultura Prowadzenia + Doświadczenie
Ceny ustalane indywidualnie Ceny ustalane indywidualnie
Dojazd gratis Dojazd gratis
Możliwość negocjacji cen Możliwość negocjacji cen
Płatność gotówką Płatność gotówką
Rabaty przy dużych zamówieniach Rabaty przy dużych zamówieniach
Animacje dla dzieci Animacje dla dzieci
Ciężki dym Ciężki dym
Gry i zabawy Gry i zabawy
Indywidualny dobór repertuaru Indywidualny dobór repertuaru
Konferansjer Konferansjer
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Zapowiedzi w języku angielskim Zapowiedzi w języku angielskim
Zapowiedzi w języku niemieckim Zapowiedzi w języku niemieckim
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Gadżety Gadżety

Brzoza Agency Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn to:

Prezenter Muzyczny / Dj /Konferansjer.

 

O Firmie

Z wykształcenia jestem polonistą (podczas studiów założyłem dwa kabarety – stąd kreuję z… poczuciem humoru), z zawodu i pasji PM ( prezenterem muzycznym) , DJ, dziennikarzem radiowym i prasowym. 
Swoją pozycję na „branżowym rynku” ugruntowałem pracując i współpracując z: WAMA, olsztyńskim RMF FM  a także prasą regionalną.
                                                                            Założyłem olsztyński oddział Radia ESKA.

  

Wesela:

                                             Na życzenie Pary Młodej - "Taniec w Chmurach" (bez dodatkowych kosztów!)

Realizowane a właściwie kreowane przeze mnie uroczystości weselne zawsze mają niepowtarzalny charakter. W trakcie niezobowiązującego spotkania przedstawiam swoją ofertę „Dwóch w jednym” (Dj/Wodzirej). Zaproponuję kilka oryginalnych konkursów i zabaw, które nie urażą najbardziej wysublimowanego Gościa lub zaakceptuję propozycje Klienta. Na życzenie przedstawię dodatkowe atrakcje artystyczne (np. występ saksofonisty, skrzypka, gitarzysty, iluzjonisty, show Elvisa, kabaret piosenki), które podniosą rangę Uroczystości, ale i cenę. Odpowiednio dobraną muzykę wykreuję wyłącznie z legalnych nośników CD.  Mile widziane propozycje Pary Młodej, Gości, w tym także lista utworów „zakazanych”. Moja „ baza i wiedza muzyczna” obejmuje przeboje, hity – od międzywojnia , przez lata 50,60,70,80,90 po utwory XXI wieku . Spełnię praktycznie każde życzenie muzyczne ( te kontrowersyjne po akceptacji Pary Młodej). Trudno mnie zaskoczyć. Natomiast ja zaskakuję zawsze. To atut obcowania z muzyką od zawsze. Jestem z „Nią” na bieżąco , gdyż na co dzień gram w olsztyńskich lokalach, pubach,klubach (ostatnio Galeria Sowa).

Podczas wesel wykorzystuję najwyższej jakości i najnowszej generacji sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy renomowanych firm , zapewniający pełen profesjonalizm dla ucha. Obejmuje on m.in.:

Profesjonalny DJ system (do 350 osób):

dJ konsoleta PIONEER (Mixer DJM-350, 2x Multi Player CDJ-350 , w tym 2 porty USB)

efektowne, mobilne stanowisko „didżejskie” ( pulpit ze statywem Athletic JJ-T z osłoną – kotara led Chauvet)

Nagłośnienie centralne (2x kolumny K-Series K12 Active Loudspeaker QSC, moc wyjściowa 1000W class D)

Kolumna basowa QSC KSub- 1000W Dual 12"

Mikrofony bezprzewodowe SHURE BLX/SM58 x 2

Mikrofon przewodowy (Shure SM58 LCE)

Efekty (wyłącznie LED renomowanych firm American DJ, Showtec, Colorstage, Laserworld)

 

Wytwornica dymu ciężkiego (efekt – „Taniec w chmurach”) BeamZ LF 1500 ( wytwarza 300m3 /minutę)  - usługa w cenie (proszę pamiętać o akceptacji tej Usługi przez Lokal)

 

Umowa

Zawsze podpisuję umowę (prawnie sformalizowaną) na korzyść Kontrahenta.

Wystawiam fakturę ! Nie wpływa na cenę!

Umowa zawiera m.in. klauzulę, zakazującą prowadzącemu spożywania alkoholu  24 godziny przed rozpoczęciem imprezy, w trakcie jej trwania i bezpośrednio po jej zakończeniu. Na życzenie organizatora  jestem zobowiązany poddać się badaniu alkotestem pod rygorem nie otrzymania należności i uiszczeniu kary finansowej zawartej w Umowie. Formularz Umowy udostępniam na życzenie.

Nowoczesne, kreatywne na miarę XXI wieku podejście do Waszego przyjęcia weselnego, modne rozwiązania oraz dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, to niepowtarzalność , wyjątkowość Waszego Wesela!

Przypomnę, aby zapewnić maksymalną satysfakcję z realizacji Państwa zamierzenia - organizuję spotkanie, by oferta była idealnie dopasowana do Waszych oczekiwań .

 

Zapraszam do kontaktu!  - Brzoza Olsztyn

 

Cennik
Poniżej, znajdują się przykładowe cenniki wraz z opisem, przygotowane przez usługodawcę

Cennik Portal Ślubny Pakiet Standard 2500 zł

Pakiet Standard : Uroczystość welna "klasyczna" (przywitanie , toasty,pierwszy taniec, podziękowania, przemowy,zbawy,tort, oczepiny).

Cennik Portal Ślubny Wesele uproszczone (ostatnio coraz bardziej preferowane) 2000 zł

Wesele uproszczone - bez zbawa , oczepin, eventów etc.

Cennik Portal Ślubny Wesele z eventami 3000 zł

Wesele z eventami - cela uzależniona od atrakcji: występ iluzjonisty, skrzypka, "taniec w chmurach" , fotobudka, kabaret, gitarzysta, saksofonista etc.

Cennik Portal Ślubny Obiad weselny 1500 zł

Obiad weselny, to w założeniu "muzyka w tle" z ewentualnymi spontanicznymi  tańcami Gości. Uwaga! Ograniczony (ustalony wcześniej)  czas trwania Uroczystości.

Cennik Portal Ślubny Uroczystość plenerowa 2500 zł

Ta forma  z powodu swojej różnorodności jest cenowo bardzo umowna: 2000 - 5000 ,00 PLN   

Dyskoteka: 1000 PLN lub 15 zł/os.

Impreza okazjonalna (imieniny, urodziny, Andrzejki, rocznica ślubu, "osiemnastka"... 1200 -  1500 PLN

Impreza Firmowa: 1500-3000 PLN

Studniówka: 1500 PLN lub 20 PLN/os.

Wesela:

"obiad weselny" - 1500 PLN

"wesele uproszczone" (bez zabaw , oczepin") - 2000 PLN

Wesele Standard - 2500  PLN

wesele z eventami - 3000 - 3500 PLN

wesele z poprawiami - Negocjacja!

Poprawiny:750 - 1000 PLN ( standard: połowa  ceny "wesela uproszczonego"), ale zawsze do negocjacji, zwłaszcza gdy kreowana jest opcja "wesele+poprawiny)

Uwaga!

Rozpiętość cenowa uzależniona m.in. od: dojazdu, ilości sprzętu, sali,  wydłużonego czasu trwania , obecności dzieci, eventów!

Uwaga Bis! 

Promocje (min.10%  max 20%) - dot. między innymi "Uroczystości organizowanych Ad hoc - w ostaniej chwili, w terminach "nietypowych".

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
606-... 606-647-539
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
10-089  Olsztyn
ul. Iwaszkiewicza    
woj. warmińsko-mazurskie
Social media
Social Media
Darmowy dojazd Darmowy dojazd do klienta w promieniu 300 km
Regiony działania
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Dodatkowe informacje o regionach działania

warmińsko-mazurskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, mazowieckie, podlaskie, wielkopolskie,łódzkie - dojazd wliczony w koszta Uroczystości.

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Opinie
      5.0
Liczba opinii - 19
Średnia cena - 2000 zł
 5.0
  Jakość usługi
 5.0
  Profesjonalizm
 5.0
  Elastyczność
 5.0
  Cena
 5.0
  Współpraca
Usługi, z których skorzystali opiniodawcy
Zdjęcia oceniających

 5.0  
Bardzo dziękujemy, wesele było bardzo dobrze zorganizowane. Świetny kontakt z organizatorem - wszystko przebiegło po naszej myśli :) Muzyka i atmosfera zapisała się w pamięci o tym ważnym dla nas wydarzeniu. Całość oprawy sprawiła niezapomniane przeżycia i wspomnienia. Serdecznie polecamy. Wybór Agencji Brzoza to była bardzo dobra decyzja - serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy :)
   Stanisław Tatsiana ( 2021)    22-11-2021 r.
Świadczone usługi: W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dj godny polecenia również na imprezy bez Disco Polo. Impreza poprowadzona zgodnie z naszymi oczekiwaniami i ustaleniami. Bardzo dziękujemy! Karolina i Radek (23.10.2021 - Ursynów)
   Karolina    17-11-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Chcesz żeby Twoje wesele było udane, podstawą jest dj A Dj Brzoza w swoją pracę wkłada serce i jest bardzo profesjonalny. Dziękujemy .
   Kasia Marcin (Rychnowo-30.07.2021)    18-08-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Ciężki dym, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Animacje dla dzieci, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Szukaliśmy Dj\'a, który nas wysłucha i spełni nasze oczekiwania, który nie będzie na siłę chciał siebie zaprezentować kosztem naszych wymagań. Dj Brzoza to właśnie taka osoba. - Profesjonalny - Punktualny - Świetna komunikacja (zawsze odbierze telefon), - Dostosowanie prowadzenia imprezy do wymagań klienta. Podsumowując - Dj Brzoza zagra każdy repertuar o który go poprosisz bazując na swoich oryginalnych płytach. Zna się bardzo dobrze na muzyce, a prowadząc imprezę jest kulturalny! Z całego serca polecam! :)
   Jacek (Olsztyn- 3.07.2021)    16-07-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Długo szukaliśmy odpowiedniego DJ-a. Mieliśmy sporo wymagań co do jego prezencji. Musiał być kulturalny, z poczuciem humoru, ale przede wszystkim naprawdę znający się na muzyce. Brzoza najpełniej oddał te cechy. Profesjonalnie podszedł do sprawy i przygotował się pierwszorzędnie. Dzięki niemu, wraz z gośćmi weselnymi, z przyjemnością będziemy wspominać nasze wesele. Były gry, zabawy, konkursy, prowadzenie całej imprezy na najwyższym poziomie, ale i muzyka - fantastyczna, każdy gatunek od popu do hard rock. Szczerze polecamy Brzozę na Państwa wesele, warto, sami się o tym przekonaliśmy. Joanna Daniel (12 czerwca 2021)
   Joanna Daniel    01-07-2021 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Bardzo dziękujemy DJ Brzoza za poprowadzenie imprezy weselnej. Pan Konrad, to doskonały profesjonalista i całe serce oddaje swojej pracy. Czterdziestoosobowe wesele bawiło się doskonale. Wszyscy goście zadowoleni. I my jako Para Młoda również. Dziękuje za tak wspaniałe prowadzenie naszego wesela raz jeszcze.
   Bogusia i Marek ( 3.10.2020)    14-10-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Bardzo profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z ustaleniami a to że goście świetnie się bawili łącznie z poprawinami mówi samo za siebie. Po weselu jesteśmy w 100% pewni że to był bardzo dobry wybór jeśli chodzi o oprawę muzyczną wesela. PS z gadżetów z Tomboli niektórzy goście śmieją się do dziś. Wielkie Pozdrowienia i kto wie może gdzieś do zobaczenia :) Dzięki
   Angelika i Mateusz (Mława-3.09.2020)    13-10-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dziękujemy za super oprawę wesela! Świetna współpraca, wszystko dogadane, ewentualnie dogrywane na bieżąco z nami. Muzyka według naszych preferencji, również tych dziwnych :) Z tego, co słyszeliśmy od gości, również byli zadowoleni. Bardzo, bardzo dziękujemy i polecamy! Zuzia i Artur (Wilkasy k/ Giżycka - 1 sierpnia 2020)
   Zuzia    07-10-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Sprzedaż w internecie, 

 5.0  
Dziękujemy bardzo za profesjonalną obsługę! DJ był sympatyczny i bardzo elastyczny. Wszystkie nasze prośby zostały spełnione, atmosfera była luźna, a goście bawili się świetnie. Polecamy z całego serca!! Ala Michał ( Braniewo "Spichlerz Mariacki" - 4 lipca 2020)
   Ala MIchał    04-08-2020 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Rewelacja, polecamy z czystym sumieniem ! Nasze wesele było już kolejną imprezą prowadzoną przez Brzozę na jakiej mieliśmy przyjemność być. Wszystko było idealnie. Bogaty repertuar, świetna oprawa audiowizualna, wiele niespodzianek, profesjonalne podejście, wszystkie nasze prośby zostały spełnione, za co serdecznie dziękujemy! DJ z dużym doświadczeniem w branży, humorem, charyzmą, któremu udało się wyciągnąć na parkiet nawet najbardziej opornych gości. Razem z mężem bawiliśmy się cudownie. Goście bardzo zadowoleni i wytańczeni, a to było dla nas najważniejsze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim :)
   Iwona Kamil (17.08.2019-Zielonka k/Wołomina)    02-10-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Lasery, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Jesteśmy z Mężem bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej Naszego wesela. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Muzyka różnorodna, dopasowana do gości weselnych. Pan Wiesław to przesympatyczny, uśmiechnięty człowiek, dzięki któremu impreza trwała do białego rana, a goście praktycznie nie schodzili z parkietu. Polecamy!
   Aleksandra i Łukasz    12-09-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, 

 5.0  
Bardzo polecam! Pan Wiesław świetnie poprowadził nasze wesele, dostosował się do naszych gustów muzycznych i spowodował, że goście chcieli się bawić na parkiecie
   Iga (31.08.2019 Skajboty)    05-09-2019 r.
Świadczone usługi: W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Poprawki gratis, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Witamy serdecznie! Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za towarzyszenie nam w tak ważnym dla nas dniu. Dziękujemy za bezproblemowość i otwartość, a przede wszystkim za zadowolenie gości :) Panu również życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieję, że nasze ścieżki jeszcze się przetną :) Ściskamy mocno! pozdrawiamy Ania i Norbert
   Ania i Norbert (Giżycko 10.08.2019)    15-08-2019 r.

 5.0  
Serdecznie polecamy! Człowiek z wysoką klasą, prezencją i wyczuciem, świetnie przygotowany, otwarty i dbający o szczegóły. Naszą imprezę poprowadził zgodnie z ustaleniami, goście byli zadziwieni (pierwsze wesele w rodzinie z dj\'em), że jednak da się bawić bez zespołu. Dziękujemy za świetną zabawę!
   Ania i Norbert (Giżycko 10.08.2019)    15-08-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Dj przerósł nasze oczekiwania. W pełni dostosował się do naszych życzeń i odmiennych gustów muzycznych gości. Dzięki! (Justyna Adam - Omega Olsztyn 6 lipca 2019)
   Justyna Adam    08-07-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Witam, Chcielibyśmy wraz z mężem jeszcze raz podziękować za Pana zaangażowanie i całą włożoną pracę przy naszym weselu. Pomimo zaistniałej sytuacji pod sam koniec bawiliśmy się cudownie i będzie to dla nas niezapomniany dzień, bo trzeba pamiętać to co dobre, a nie to co złe. Goście także byli zadowoleni z całej oprawy (pomimo nielicznych za których także przepraszamy). Podsumowując jesteśmy zachwyceni Pana profesjonalnym podejściem do sprawy. Mamy nadzieję jeszcze się spotkać w przyszłości na innych weselach bo na pewno będziemy polecali Pańskie usługi.
   Marta Tomasz (Szczytno 28.06.2019)    30-06-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Panie Wiesławie!! Chcemy podziękować za super prowadzenie, muzykę i rozbawienie Gości! Było super!. Jesteśmy - my Młodzi, ale również nasi Goście - zadowoleni z poprowadzenia naszego przyjęcia weselnego. Dziękujemy Monika i Tomek!
   Monika Tomasz    24-06-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
DJ. świetnie prowadzi imprezę weselną. Zabawia gości podczas fajnych zabaw weselnych. W trakcie posiłków muzyka jest stonowana przez co nie przeszkadza gościom. Gorąco polecamy.15 czerwca 2019 Olsztyn- Villa Pallas
   Agnieszka Konrad -15.06. 2019 Villa Pallas Olsztyn    16-06-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, 

 5.0  
Szczerze plecamy.DJ bierze pod uwagę życzenia klientów. Goście bawili się wyśmienicie. Muzyka idealnie wpasowała się w gusta gości i nasze.
   Natalia Patryk    20-05-2019 r.
Świadczone usługi: Gry i zabawy, W przerwach muzyka w tle, Oświetlenie LED, Indywidualny dobór repertuaru, Konferansjer, Dojazd gratis, Możliwość negocjacji cen, Ceny ustalane indywidualnie, Płatność gotówką, Rezerwacja terminu, Rabaty przy dużych zamówieniach, 
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
135
Całkowita liczba wyświetleń
od 07-08-2018
3466