ZESPOŁY MUZYCZNE
branża
22-04-2018
data dodania
PROGRAM PARTNERSKI
współpraca
Opis ogłoszenia
Six Band to zespół muzyczny o bogatym doświadczeniu scenicznym, który uświetni dowolną imprezę: wesela, bankiety, gale, sylwestry, zabawy karnawałowe, czy eventy firmowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Płatność gotówką Płatność gotówką
Płatność przelewem Płatność przelewem
Rezerwacja terminu Rezerwacja terminu
Akordeon Akordeon
Ciężki dym Ciężki dym
Gadżety Gadżety
Gitara akustyczna Gitara akustyczna
Gitara basowa Gitara basowa
Gitara elektryczna Gitara elektryczna
Keyboard Keyboard
Oświetlenie LED Oświetlenie LED
Perkusja Perkusja
Saksofon Saksofon
W przerwach muzyka w tle W przerwach muzyka w tle
Wokalista Wokalista
Wokalistka Wokalistka
Zapowiedzi w języku angielskim Zapowiedzi w języku angielskim

Są w życiu momenty, które na zawsze zapiszą się w Waszej pamięci, które nawet po latach będziecie wspominać ze wzruszeniem.

Taką niezapomnianą chwilą jest Wasz ślub i wesele, dlatego warto zadbać, aby ten dzień i towarzysząca mu atmosfera były wyjątkowe.

Od dawna wiadomo, że to właśnie muzyka ma tę szczególną moc tworzenia magicznego nastroju i wywoływania głębokich emocji, dlatego warto postawić na profesjonalną oprawę muzyczną wesela.

Aby Wasza uroczystość była naprawdę udana koniecznie powinien zagrać najlepszy zespół muzyczny na wesele, czyli Six Band!

 


Sixband – specjaliści od wesel!

 

 


Jesteśmy grupą muzyczną o wieloletnim doświadczeniu scenicznym. Działalność zespołu Sixband rozpoczęła się w 2016 roku, ale historia tej kapeli jest znacznie dłuższa, bowiem muzycy występowali wcześniej pod nazwą Savoy.

Zespół tworzy 6 artystów (perkusja, klawisze, saksofon, bas, gitary, akordeon, wokal damski i męski), dla których granie jest nie tylko pracą, ale i pasją! Współpracujące z zespołem wokalistki to prawdziwe perełki, które zostały docenione przez widzów rozmaitych rozrywkowych programów telewizyjnych (np. „Voice of Poland”).

 


Nasz zespół na wesele  jako jeden z nielicznych w regionie prezentuje tak bogatą i różnorodną ofertę oprawy muzycznej ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. Co więcej, z powodzeniem możemy poprowadzić także imprezy weselne międzynarodowe.

 


Do każdej uroczystości podchodzimy indywidualnie, ze względu na nasze doświadczenie z chęcią fachowo doradzimy w kwestiach repertuarowych oraz dostosujemy się do Waszych gustów.

Elastyczny styl muzyczny - przez muzykę popową i typowo weselną aż do rockowej – sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Sixband, fajny zespół muzyczny na wesele umili czas nie tylko żywiołowymi aranżacjami znanych i lubianych przebojów, lecz również zabawną i na odpowiednim poziomie prowadzoną konferansjerką. Możecie być pewni, iż Wasi goście na pewno będą się dobrze bawić! Nasza muzyka weselna wykonywana jest w pełni na żywo, na profesjonalnych instrumentach.

 


Sixband zespół na wesele, czyli najwyższa jakość usług w przystępnej cenie

Kompleksową oprawą muzyczną ślubów, grając jako zespół na wesele Wielkopolska i kujawsko-pomorskie, zajmujemy się od kilkunastu lat, zaufało nam tysiące par młodych. Gwarantujemy najwyższy poziom artystyczny, co w połączeniu z atrakcyjną ceną naszych usług jest propozycją idealnej oprawy muzycznej Waszego święta.

 


Żywiołowa muzyka to nie wszystko, bowiem aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić Waszą uroczystość Six Band zespół na wesele dysponuje oświetleniem scenicznym, dającym niesamowite efekty wizualne (dekoracje światłem, projektor napisów - możliwość wyświetlania np. inicjałów Młodej Pary) oraz wytwornicą ciężkiego dymu czy baniek, które sprawią, że Wasz pierwszy taniec będzie wręcz niebiański.

 


Dodatkową opcją jest możliwość własnej aranżacji dekoracji sali - podświetlany napis „LOVE” stanowi wymarzoną scenerię do sesji zdjęciowej i wprowadzi magiczny nastrój do wnętrza.

 


Z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem poprowadzimy Waszą imprezę weselną, która będzie mieć miejsce w regionie: Bydgoszcz, kujawsko - pomorskie, wielkopolska, pomorskie.

Warto zarezerwować nasz zespół na wesele Bydgoszcz już dziś!

Masz pytania? Skontaktuj się z usługodawcą!
Telefon
Telefon kontaktowy
606-... 606-798-244
Strona internetowa
Strona internetowa
Adres
Adres
86-120  Serock
ul. Górna  9  
woj. kujawsko-pomorskie
Social media
Social Media
  86-120 Serock, Górna 9, kujawsko-pomorskie
Darmowy dojazd do klienta w promieniu 30 km   Darmowy dojazd
Dodatkowe informacje o regionach działania

Nasz teren działania to województwo kujawsko - pomorskie, pomorskie, warminsko - mazurskie, wielkopolska, ogólnie do 200km od Bydgoszczy

Występujemy min w: Bydgoszczy, Toruniu, Wągrowcu, Swieciu, Grudziądzu, Rypinie. Człuchowie, Włocławku, Inowrocławiu, 

Ulubione sale.. Hulanka, Pałac Suchary, Ryte Błota, Pałac Myślęcinek, Hotel Brzoza, Milusin, Stary Kamionek, Hotel Ibis Grudziądz, Dom weselny Anna, Janikowo, Stary Młyn Wierzchucice, Kikól, Karbówko

Zapisz ogłoszenie
Zapisanie spowoduje wysłanie na podany adres e-mail, całego ogłoszenia wraz z jego linkiem.
Twój adres e-mail nie będzie nigdzie zapisany!
Inne ogłoszenia tego usługodawcy
Zdjęcie ogłoszenie weselne
Napis LOVE Bydgoszcz
ATRAKCJE WESELNE
300 zł
Opinie
Ten usługodawca nie posiada jeszcze żadnej opinii
Liczba wyświetleń
ostatnie 30 dni
105
Całkowita liczba wyświetleń
od 22-04-2018
5564
Ogłoszenia w programie partnerskim z branży zespoły muzyczne
Przykładowe ogłoszenia, które dołączyły do programu partnerskiego
Ogłoszenie
2018-02-26
6000 zł cena od

Zespół NOSTRADO / DJ / Wodzirej

śląskie, Katowice

5.0
Ogłoszenie
2018-04-22
0 zł cena od

Six Band fajny Zespół muzyczny na wesele

kujawsko-pomorskie, Serock

brak
Ogłoszenie
2018-01-24
5600 zł cena od

Zespół Factors

małopolskie, Tarnów

brak